Płytki Viva

W naszym sklepie znajdą Państwo także płytki włoskiego producent Viva. Firma ta istnieje na rynku już od 1985 roku a jej produkty charakteryzują się połączeniem nowoczesności i tradycji. Więcej informacji otrzymają Państwo w naszych salonach w Warszawie. Zapraszamy!

Ciepłe wnętrze czy może minimalistyczna aranżacja? Niezależnie od tego czy poszukują Państwo jednego czy drugiego rozwiązania, odpowiedzią będą płytki Viva. Ta włoska firma produkuje płytki w kolorach ciepłego beżu i w różnych odcieniach brązu, imitujące drewno oraz glinianą podłogę. Dzięki tego typu wykończeniom każde wnętrze nabiera przytulnej, domowej atmosfery, która zapewnia komfort mieszkańcom i gościom. Druga linia produktów Viva to płytki w kolorach bieli i szarości, które doskonale wyglądają w nowoczesnych wnętrzach, powiększając je optycznie. Szare płytki Viva wykorzystywane są w minimalistycznych aranżacjach oraz w pomieszczeniach w stylu industrialnym, gdzie liczy się surowych i oszczędny w formie charakter pomieszczeń.

Viva oddaje do dyspozycji swoich klientów ekskluzywne płytki łazienkowe, podłogowe i kuchenne, pozwalając stworzyć harmonijne wnętrze całego domu. Elegancki i wyszukany wygląd to nie jedyne zalety tych płytek, ich ogromnym plusem jest także łatwość w utrzymaniu ich czystości.

Płytki dostępne są w różnych wielkościach oraz formatach. Mogą Państwo wybierać spośród płytek kwadratowych (największe mają rozmiar 80 x 80 cm) oraz prostokątnych (mniej lub bardziej podłużnych).

Technologia produkcji płytek Viva sprawia, że mogą być one wykorzystywane zarówno do wykończenia wnętrz, jak i na tarasach, przy basenach czy na werandach.

Płytki tego producenta są stosowane są zarówno w domach, jak i w budynkach komercyjnych, można je spotkać w restauracjach, hotelach czy biurach.