Frattini – włoski producent

Armatura Frattini

Przedstawiamy Państwu eleganckie baterie łazienkowe firmy Frattini. Jest to włoska firma istniejąca już od 1958 roku. Polecamy te produkty odznaczające się unikatowym stylem.

Frattini przez ponad pięćdziesiąt lat swego istnienia zdołało ugruntować swoją pozycję w świecie armatury łazienkowej. To szczególnie ceniona włoska marka, która daje gwarancję jakości i estetyki. Obecnie jej produkty znajdują swoich odbiorców w 85 krajach świata, a Mirad pragnie udostępnić je również swoim Klientom.

Baterie do umywalek i pryszniców, które chcemy Państwu polecić to niecodzienny, nowoczesny design, który połączono z doskonałym wykonaniem i najlepszej jakości materiałami. Wzornictwo stosowane przez Frattini sprawia, iż produkty tej firmy doskonale komponują się z wnętrzami urządzonymi w nowoczesnym stylu, ale swoje miejsce znajdą także w aranżacjach w stylu industrialnym, czy nawet w tak egzotycznych wnętrzach, jak te urządzone na wzór japoński.

Armatura Frattini dostępna jest zarówno w wersji błyszczącej metalicznej, jak i matowego chromu. W wyglądzie produktów tego włoskiego producenta dominuje prostota i minimalizm. Firma stawia przede wszystkim na innowacyjne rozwiązania, nowoczesne technologie oraz najlepszej jakości materiały, dzięki czemu Frattini jest symbolem wysokiej klasy produktów.

Baterie łazienkowe i kuchenne firmy Frattini będą doskonałym wyborem dla wszystkich, którzy cenią sobie trwałe i praktyczne rozwiązania, a przy tym dbają o ekskluzywny design swoich wnętrz. Jeśli są Państwo zainteresowani tymi jedynymi w swoim rodzaju produktami, zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz odwiedzin naszych salonów w Warszawie.