Płytki ceramiczne podłogowe i ścienne

Do łazienek, do salonów, gabinetów, biur i wielu innych pomieszczeń, zarówno w domach, jak i siedzibach firm przygotowaliśmy szeroki wybór płytek ceramicznych, które doskonale uświetnią aranżację wielu przestrzeni. W ofercie znajdziesz ich bogactwo wymiarów, kolorów, faktur, wzorów – z całą pewnością dostępne będą takie, które będą świetnie pasowały do zaplanowanej kompozycji architekturalnej. Chcesz zobaczyć więcej? A może planujesz ich zakup? Zapraszamy w takim razie do naszych salonów w Warszawie oraz Józefowie!

Ceramiczne płytki ścienne i podłogowe w Mirad

Dostarczamy wyjątkowe dekoracje, które sprawią, że aranżacja w pomieszczeniach domów, mieszkań czy biur stanie się oryginalna oraz gustowna. Dostępne w różnych fakturach płytki ścienne i podłogowe doskonale nadają się do tworzenia przestrzeni zarówno nowoczesnych, jak i klasycznych. Loftowy charakter wnętrz? Aranżacje glamour? A może marzysz o skandynawskim stylu w swoim domu? Bez względu na rodzaj trendu architektonicznego, na jaki się zdecydujesz, nasze płytki ścienne i podłogowe z całą pewnością doskonale sprawdzą się, jako jego integralna część.

Odkryj bogactwo wyposażenia od włoskich producentów

Staramy się, aby dostarczać marki wyposażenia wnętrz jedynie od najlepszych w branży producentów. Dlatego też w naszej szerokiej ofercie znaleźć można przede wszystkim prawdziwych tytanów światowej branży wnętrzarskiej. Dostępne są produkty między innymi takich marek, jak: 41zero42, Alfa Lux, Ariostea, AVA, Casa Bella, Colli, Fondovalle, Iris, La Fabbrica, Max Fine, MUTINA, ULTRA, Vallelunga, Vitrex czy Viva. Odkryj wyjątkowe akcesoria, jakie proponujemy w salonach Mirad.