Vola – logo

Armatura Vola

W naszym sklepie znajduje się także armatura światowej sławy duńskiego producenta Vola. Oferujemy baterie, które całkowicie odmienią wygląd pomieszczenia w którym zostaną zainstalowane. W naszej ofercie znajdują się zarówno baterie łazienkowe jak i kuchenne.

Vola to duński producent armatury łazienkowej i kuchennej. Firma powstała dzięki pomysłom Arne Jacobsena, który zaprojektował Duńskiego Banku Narodowego baterie łazienkowe – VOLA HV1. Te zielone baterie do dziś, choć od tego czasu minęło już 45 lat,  nadal są chętnie wybierane przez architektów i projektantów wnętrz na całym świecie. Desing Vola jest ponadczasowy, a elegancja i precyzja wykonania oraz najwyższej jakości materiały z jakich produkowane są baterie sprawiają, że firma zaliczana jest do marek ekskluzywnych.

Arne Jacobsen już w 1968 r. uważał, że armatura powinna być tak zaprojektowana by wszystkie jej części znajdowały się wewnątrz projektu, zaś na zewnątrz powinny znajdować się jedynie niezbędne elementy. Wówczas był to innowacyjny projekt – dziś wiele baterii łazienkowych i kuchennych właśnie tak wygląda. Firma Vola nadal pracuje nad nowoczesnymi technologiami, które pozwolą jej wyprzedzić konkurencje, dlatego też wiele spośród projektów Vola przybiera futurystyczne kształty.

Wybór armatury marki Vola to również wybór marki przyjaznej środowisku. Rozwiązania, które proponuje Vola, to doskonała propozycja dla gospodarstw domowych, biur czy hoteli, bowiem baterie tej marki pozwalają na konfigurację strumienia wody, co zapewnia znaczne jej oszczędności.

Produkty Vola wykonane są ze stali nierdzewnej oraz mosiądzu, co jest gwarancją, że nie ulegną one korozji. Są one odporne na wodę, a także środki dezynfekujące, dzięki czemu ich powierzchnia przez długie lata pozostanie w idealnym stanie.