Płytki ceramiczne La Fabbrica

La Fabbrica to włoski producent płytek podłogowych i ściennych, którego asortyment cieszy się dużą popularnością w niemal każdej szerokości i długości geograficznej: od Tajwanu po USA, od RPA po Finlandię. O dziś płytki La Fabbrica mogą stać się także częścią Państwa domu.

La Fabbrica SPA to firma specjalizująca się w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości płytek ceramicznych do podłóg i ścian. Ciągle doskonali ona swoje metody produkcyjne – od koncepcji, aż po samą sprzedaż, od laboratorium badawczego, do zakładu produkcyjnego i do szerokiej dystrybucji swoich produktów poprzez sieć sprzedaży we Włoszech i niemal na całym świecie. Ciągłe dążenie do doskonalenia pozwoliło tej firmie stworzyć najnowocześniejsze w zakresie projektowania i technologii kolekcje, zdolne do spełnienia wymagań technicznych architektów i projektantów wnętrz, a także gustów Klientów.

La Fabbrica dostarcza płytki podłogowe i ścienne w różnych rozmiarach, w wielu kolorach oraz o rozmaitej teksturze. W ofercie tego włoskiego producenta znajdują się płytki drewnopodobne, marmurowe, kamienne, o klasycznym wyglądzie, płytki w nowoczesnym stylu oraz designerskie płytki o fantazyjnych wzorach.