Płytki ceramiczne Vallelunga

Vallelunga to włoski producent płytek o wyszukanym wzornictwie i ciekawej fakturze. Płytki te sprawią, że każde wnętrze nabierze unikalnego i wykwintnego charakteru. Wszystkich, którzy pragną by ich domy i mieszkania nabrały luksusowej aury zapraszamy do naszych warszawskich salonów.

W asortymencie Vallelunga znajdą Państwo zarówno cieszące się coraz większą popularnością płytki w kształcie sześcioboków, jak również płytki imitujące drewno, beton oraz płytki marmurowe, kamienne i cementowe. Ten włoski producent oferuje płytki podłogowe i ścienne, które pozwalają na aranżacje wysublimowanych, eleganckich wnętrz. To produkt wysokiej klasy, który nadaje wnętrzom niepowtarzalną atmosferę.

Asortyment tego włoskiego producenta jest bardzo obszerny, znajdują się w nim płytki o różnych wzorach i kształtach. Vallelunga & Co. podzieliło swoje kolekcje płytek na trzy zasadnicze typy: płytki o klasycznym wzornictwie, płytki nowoczesne oraz płytki luksusowe.

W grupie klasycznych kafelków można znaleźć kolekcje płytek: Argenta, Statuario, Carrara, Calacatta, Sirio, Caracalla.

Wśród płytek charakteryzujących się nowoczesnym wzornictwem znalazły się takie: Petra, Opus, Segni, Silo Decoro, Silo Wood, Decorandum, Deus, Base, Riva, Creo, Martis, Lucido, Tavola, Memento, Foussana, Audax, Tabula, Mosaici di Tabula, Tabula XL.

Natomiast na miano najbardziej luksusowych spośród produkowanych przez Vallelunga & Co płytek, zasłużyły sobie: Cut on size, Colibri, Lirica, Lirica Cortese, Rialto, Via Veneto oraz Villa d’Este.

Vallelunga oferuje swoim Klientom płytki w różnych rozmiarach, od niewielkich mozaikowych kafelków, aż po płytki w formacie 120 x 120 cm. Ten włoski producent dba, by pomieszczenia była wykończone w najdrobniejszych detalach, dlatego obok płytek mają Państwo możliwość nabycia także elementów dekoracyjnych oraz listw przypodłogowych, które stanowić będą misterne wykończenie wnętrz.

Projektanci firmy Vallelunga obok tradycyjnych prostokątnych czy kwadratowych płytek zaprojektowali także kafelki o nietypowych kształtach, w niektórych kolekcjach znajdą Państwo heksagony, oktagony, maleńkie płytki mozaikowe (zarówno w kształcie prostokątów, jak i kwadratów) oraz płytki o zaskakujący, niespotykanych, a przy tym niezwykle subtelnych kształtach.

Vallelunga oferuje także płytki „szyte na miarę”, jeśli projekt mieszkania, czy przestrzeni publicznej wymaga niestandardowych rozmiarów płytek, to w tej firmie można zamówić dostosowane do indywidualnych upodobań oraz potrzeb projektu – płytki na miarę. Usługa ta realizowana jest w ramach „Cut on size”.

Producent, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów oferując bogatą gamę produktów oraz możliwość stworzenia ich na zamówienie. Płytki, które przeobrażają pomieszczenia w wyszukane, luksusowe wnętrza. Jednym słowem – Vallelunga.