Aristea – producent płytek

Płytki ceramiczne Ariostea

Gorąco polecamy Państwu płytki ceramiczne marki Ariostea. Posiadamy produkty z różnych kolekcji tego włoskiego producenta. Szczególnie polecamy Państwu cieszące się dużym zainteresowaniem produkty z serii Zinc i Basaltina. Zachęcamy do kontaktu i odwiedzania naszych salonów w Warszawie.

Ariostea to marka, która powstała, aby łączyć w sobie wysoką jakość, jaką zapewniają nowoczesne technologie oraz piękno naturalnych materiałów.  Firma tworzy płytki, których proces produkcyjny oparty jest o opatentowane przez Ariostea technologie, co zapewnia trwałość, niezniszczalność oraz elegancki wygląd.

Ariostea proponuje Klientom produkty w różnych formatach oraz w rozmaitej stylistyce. W ofercie włoskiego producenta znajdują się między innymi serie imitujące drewno, kamień oraz marmur. Domeną firmy Ariostea są płytki w dużych formatach 100 x 300 cm i 150 x 300 cm. Firma zajmuje się także produkcją płytek tarasowych, które mogą być układane na nawierzchniach każdego rodzaju.

Płytki tego włoskiego producenta znajdują szerokie zastosowanie. Przy ich użyciu tworzone są eleganckie wnętrza łazienkowe, nowoczesne salony, ale także z produktów Ariostea korzystano podczas wykańczania stadionów, lotnisk czy centrów handlowych – są one bowiem wykonane z niezwykle wytrzymałych i odpornych na zniszczenia materiałów. Trwałość to nie jedyna zaleta płytek tej firmy, są one również niezwykle higieniczne i antybakteryjne, łatwo jest je utrzymać w czystości, dlatego też produkty tej włoskiej marki znajdują zastosowanie w hotelach, spa & wellness oraz w domowych kuchniach. Płytki Ariostea to nie tylko doskonały pomysł na podłogę czy wyłożenie ścian, mogą one służyć także jako blaty i fronty kuchenne czy okładzina kominkowa.

Wybór płytek tej firmy to wybór trwałych, odpornych na zarysowania czy pęknięcia produktów, które sprawią, że wnętrza będą eleganckie i subtelne.