Płytki ceramiczne AlfaLux

AlfaLux to włoski producent płytek, który posiada niezwykle bogatą ofertę. W jego asortymencie znajdują się płytki: ceramiczne, gresowe, kamienne, marmurowe oraz drewnopodobne. Tak różnorodna oferta sprawia, że po AlfaLux sięgają Klienci na całym świecie.

Produkty AlfaLux to płytki z najwyższej półki. Swoją jakością i wykonaniem dają wyraz idei firmy, która chce tworzyć asortyment najwyższej klasy, przy użyciu innowacyjnych technologii, którego walory estetyczne doceni każdy mieszkaniec ziemskiego globu.

Alfa – Lux to wybór dla każdego kto ceni sobie nowoczesne rozwiązania i wzornictwo. Klienci kupujący włoskie płytki Alfa – Lux mają absolutną pewność, że kafelki na które się zdecydowali prezentują najnowsze trendy w branży wykończenia wnętrz, bowiem Alfa – Lux jest kreatorem mody w świecie płytek.

Płytki AlfaLux znajdują miejsce w domach prywatnych przy wykończeniach łazienek, kuchni, salonów oraz tarasów. Często wykorzystywane są także w przestrzeniach publicznych, takich jak restauracje, butki czy hotele. Włoski producent proponuje swoim Klientom zarówno płytki ścienne, jak i podłogowe. W asortymencie firmy znalazły się produkty o różnych kształtach i wymiarach. Począwszy od niewielkich mozaikowych kafelków, aż po płytki o rozmiarach 45 x 90 cm.

Płytki Alfa – Lux to nie tylko wybór elegancji i estetyki, to także gwarancja jakości. Firma na każdym etapie produkcji dba, aby ich wyroby były najwyższej klasy, dlatego podlegają one ścisłej i bardzo restrykcyjnej kontroli jakości. Klasa tych płytek to nie tylko doskonały wygląd, ale jednocześnie wytrzymałość, która sprawia, że płytki przez długie lata doskonale spełniają swoją rolę.

Alfa – Lux to także firma zaangażowana w ochronę środowiska naturalnego, która realizuje programy: ochrony wody, recyklingu odpadów produkcyjnych oraz wykorzystania odnawialnych źródeł energii. W swojej działalności poszukuje takich innowacyjnych rozwiązań, które pozwalałby produkować płytki najwyższej jakości, jednocześnie w sposób absolutnie bezpieczny dla środowiska. Taka proekologiczna postawa producenta sprawia, że kupno płytek Alfa – Lux to nie tylko wybór wysokiej klasy glazury, ale także wspieranie przyjaznych środowisku rozwiązań.

Wysoka jakość materiałów i wykonania, proces produkcyjny przebiegający z poszanowaniem środowiska naturalnego, niebanalne, najmodniejsze wzory wprost spod ręki uznanych włoskich projektantów, kolorystyka, która sprawdza się we wnętrzach każdego typu, wytrzymałość i odporność zapewniająca długoletnie użytkowanie – czyż trzeba więcej powodów, by sięgnąć po płytki Alfa – Lux? Dzięki tym płytkom można przekształcić publiczne przestrzenie i domowe pomieszczenia w prawdziwe świątynie dobrego smaku, gdzie estetyka i komfort stanowią nierozerwalne połączenie.