GRESY 20mm

System podłogowy z grubych plyt gresowych przeznaczony do zewnętrznych przestrzeni publicznych, domów i obiektów spa

Twenty to monolityczna płyta FMG o rozmiarach 60×60 cm. Przypominająca naturalny kamień płyta o grubości 20 mm to produkt doskonale nadający się do powierzchni zewnętrznych. Została zaprojektowana tak, aby wytrzymać surowe warunki pogodowe oraz duże obciążenia. Właściwości tej kamionki porcelanowej w kombinacji z wysoką wartością estetyczną oferują stylowe wykończenie zarówno przestrzeni zewnętrznych, jak i wewnętrznych.

Twenty+ to płytka o grubości 21 mm, stworzona z dwóch połączonych ze sobą kawałków ceramiki technicznej o grubości 10 mm. Technika łączenia umożliwia otrzymanie tych samych właściwości i jakości dla powierzchni wewnętrznych, co monolityczna płytka zaprojektowana dla powierzchni zewnętrznych. Rozwiązanie to jest niezwykle atrakcyjne dzięki wrażeniu ciągłości powierzchni między przestrzeniami na zewnątrz i wewnątrz. Twenty+ jest dostępne jedynie na zamówienie dla wszystkich produktów z kolekcji FMG: 60×60 R10 A+B+C, R11 A+B+C, R12 A+B+C.

Szeroki wachlarz ceramik technicznych, łączących w sobie wysoką jakość oraz prosty montaż, spełni wszystkie potrzeby i oczekiwania wobec podłóg zewnętrznych. Twenty to zagwarantowana wytrzymałość i niezawodność we wszystkich warunkach, a jego wygląd i właściwości użytkowe nie tracą na jakości z upływem czasu.

Poza starannie zaprojektowanym wyglądem, zapewniającym wizualną harmonię pomiędzy powierzchniami wewnętrznymi a zewnętrznymi, właściwości użytkowe Twenty oferują przede wszystkim znaczące korzyści w zastosowaniach zewnętrznych. System ten jest prosty w montażu i wymianie bez potrzeby zatrudniania specjalnie wyszkolonych glazurników. Podłogi Twenty są mcho- oraz pleśnio-odoporne, a także nie ulegają zniszczeniu przy stosowaniu nawozów czy też środków owadobójczych. Można je z łatwością doczyścić normalnymi metodami lub myjką ciśnieniową. Antypoślizgowe powierzchnie oraz ich wysoka odporność na wydłużone działanie soli sprawiają, że podłogi Twenty doskonale sprawdzają się na obszarach przylegających do mórz lub na terenach położonych wyżej, gdzie zimą powszechnie stosuje się sól do walki z zamarzającymi powierzchniami.

Technologia Twenty+ umożliwia połączenie produktu z serii FMG do powierzchni wewnętrznych z drugą płytą z kamionki porcelanowej dedykowanej do tworzenia powierzchni trwałych, wytrzymujących trudne warunki zewnętrzne. Pozwala to zastosować powierzchnie wewnętrzne na zewnątrz, otrzymując przy tym elegancki efekt ciągłości i głębi. System oferuje estetyczną ciągłość między powierzchniami dzięki możliwości instalowania płyt Twenty zarówno na klej jak i metodą na sucho. Umożliwia to ich doskonałe zamocowanie na każdym rodzaju fundamentu zewnętrznego.

Roads White Purity TWENTY+

Roads White Purity
TWENTY+

Pietra Meloeanos graffiata TWENTY+

Pietra Meloeanos graffiata
TWENTY+

Pietra Europa TWENTY

Pietra Europa
TWENTY

Pietra di Modica TWENTY

Pietra di Modica
TWENTY

Pierre de Bourgogne graffiato TWENTY+

Pierre de Bourgogne
TWENTY+

Parana White TWENTY+

Parana White
TWENTY+

Parana Grey TWENTY+

Parana Grey
TWENTY+

Parana Beige Slate TWENTY+

Parana Beige Slate
TWENTY+

DPH 5 BUZON

DPH 5
BUZON

korektor nachylenia BUZON

korektor nachylenia
BUZON

nakladka dystansowa BUZON

nakladka dystansowa
BUZON

podkładki dźwiękochłonne BUZON

podkładki dźwiękochłonne
BUZON