Hidra i wyposażenie łazienek

Wyposażenie Hidra

Wyposażenie Hidra to sposób na nowoczesne, eleganckie i nietypowe wnętrze łazienkowe, to gwarancja jakości i unikatowego designu. Jeśli marzą Państwo o niepospolitej łazience, zachęcamy do zapoznania się z ofertą Hidra oraz wizyty w jednym z naszych salonów.

Firma Hidra rozpoczęła swoją działalność w 1989 r., obecnie jest jednym z wiodących, włoskich producentów urządzeń sanitarnych i mebli łazienkowych. Wszyscy, którzy poszukują niekonwencjonalnych rozwiązań, które sprawią, że ich łazienka stanie się wyjątkowa, powinni zapoznać się z ofertą Hidra. Firma oferuje wyszukane wzornictwo oraz materiały najwyższej jakości. W asortymencie tego włoskiego producenta można znaleźć między innymi  toalety, wanny, brodziki prysznicowe oraz umywalki wiszące, wolnostojące czy wbudowane w meble. Hidra oferuje także szeroki asortyment akcesoriów łazienkowych, takich jak półki, wieszaki, uchwyty na papier toaletowy, szczoteczki do zębów, wieszaki na ręcznik, a nawet lampy łazienkowe, które swoim projektem uzupełniają design wyposażenia.

Hidra to firma, która swoje wzornictwo opiera o geometryczne kształty, a dominujące kolory wśród jej projektów to biel i czerń, jednak w projektach niektórych kolekcji znaleźć można również czerwień i złoto. Wyposażenie produkowane jest z wysokiej jakości włoskiej ceramiki oraz stali chromowanej.  Wybór produktów Hidra to sposób na wysokiej klasy wyposażenie łazienkowe, które będzie trwałe, eleganckie, a przy tym sprawi, że łazienka będzie wyglądała spektakularnie.